Par mums

Pašā Kurzemes sirdī ir vieta, kur daba elpo vienā ritmā ar cilvēku un klusums skan kā visskaistākā mūzika. Gluži kā ar maigu rokas pieskārienu šeit visas rūpes tiek noņemtas no pleciem, un miers, kas apkārt virmo, ienāk katrā sirdī.

Senās vācu barona Fon Hahn dzirnavas ir pārtapušas par atpūtas vietu trokšņa un ikdienas skrējiena nogurdinātiem pilsētniekiem. Viesu nams „Mazsālijas” iemieso īstu kurzemnieku laipnību, sirsnību un viesmīlību. Tā ir vieta ar dvēseli, savu auru un noskaņu, kur dabas apskāvienu burvībā ikviens var atgūt sava ķermeņa un prāta harmoniju un beidzot pa īstam būt, just un elpot.

Mazsālijas
Viesu nams "Mazsālijas"
Mazsālijas

Katrs šeit iegūst to, ko meklē – laisku divvientulību kopā ar mīļoto cilvēku, aizraujošus piedzīvojumus ģimenes lokā, neaizmirstamus svētkus vai aktīvu atpūtu kopā ar draugiem vai kolēģiem.

Viesu nams „Mazsālijas” ir vieta, kur iespējams realizēt daudzus sapņus, ļaut bērnam pirmo reizi satikt īstus briežus un mežacūkas vai lasīt sulīgas upenes un jāņogas tieši no krūma, laiski snaust zālītē un lasīt grāmatu vai vienkārši izbaudīt mirkli, kad jādara nav itin nekas, un viss apkārt notiek pats no sevis. Tu beidzot sāc dzīvot vienā ritmā ar dabu, vienā ritmā ar pasauli un arī pats ar sevi.

„Mazsālijas” ir vieta, kur dvēsele elpo un ķermenis uzņem spēkus.